bushcraften in de bossen per land?

Plaats reactie
Gwaihir
Berichten: 2
Lid geworden op: 14 sep 2023, 17:17

bushcraften in de bossen per land?

Bericht door Gwaihir »

Mede bushcrafters,

Zoekfunctie gebruikt, maar geen berichten kunnen vinden over dit onderwerp.

Over een tijdje wil ik m'n backpack weer op mijn rug hijsen en rond gaan trekken.
Ik voorzie een tocht waarbij ik nomadisch ga leven en niet gebonden ben aan eén plek. Daarbij ben ik behoorlijk up-to-date per land over wat je wel en niet kunt doen qua wildkamperen, bivouac, en stealth camps (leave-no-trace).

Maar ik zou het ook wel tof vinden om af en toe een beetje te bushcraften. Weten jullie hoe het zit qua regeltjes of wat je wel en niet kunt doen, en of dat verschilt per land? Mag je er rustig vanuit gaan dat bijvoorbeeld in een land als Zweden (allemansrecht), je probleemloos onderkomens kunt bouwen onderweg? Of ben je dan nog steeds gedwongen om een low profile te houden? En hebben jullie hier ervaring mee qua Europese landen.

Ik heb hier wel wat posts voorbij zien komen over leden die af en toe bushcraften bv. in Belgie, voor het overzicht zou ik het fijn vinden als ik wat meer landen bijeen kon harken.

Hartelijk dank!


Gebruikersavatar
ger010
Berichten: 2216
Lid geworden op: 03 dec 2009, 12:25
Locatie: Hoogvliet
Contacteer:

Re: bushcraften in de bossen per land?

Bericht door ger010 »

Hoi heb alleen ervaring in Zweden eigenlijk.

Ga wel wat verder Zweden in en kijk uit met verdwalen :)


Afbeelding
Plaats reactie